Endeksa Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri oldu

Endeksa, Deloitte Technology Fast50 ödülleri kapsamında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi listesine girdi.

Endeksa’dan yapılan açıklamaya göre, Deloitte Technology Fast 50 ödülleri kapsamında, AR-GE alanında önemli yatırımlar yapan, kendi teknolojisini üreten ve ileri teknolojiyi problem çözmede kullanarak başarı elde eden şirketler, son 3 yıldaki net satışlarının büyüme oranlarına göre ödüllendirildi.

Bu çerçevede Endeksa, Deloitte Technology Fast50 ödüllerinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri oldu. Yakın dönemde Avrupa açılım sürecine de giren şirket, aktif olarak Türkiye’nin yanı sıra İspanya ve Portekiz’de de faaliyet gösteriyor.

Endeksa, sunduğu hizmetlerle emlak danışmanlarına, bireysel gayrimenkul yatırımcılarına, gayrimenkul geliştiricilere, finansal kurumlara, perakende şirketlerine ve kamu kurumlarına hizmet veriyor.

Ayrıca gayrimenkul değerlemede şeffaf, bağımsız ve güncel veriler sunarak hizmet verdiği bireysel kullanıcıları, emlak danışmanları ve konut sektörü üçgeninde bir güven köprüsünde buluşturuyor.

‘MUTLU VE GURURLUYUZ’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Endeksa Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt, Deloitte Technology Fast50 gibi sektörün en prestijli listesinde yer almaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade etti.

Geçen yıl Endeksa’nın başarılarını katladığı muhteşem bir yıl olduğunu belirten Öğüt, şunları kaydetti:

“Bu yıl itibarıyla Endeksa ile değerlemesi yapılan konut adedi 5 milyonu, değerlemesi yapılan alan ise 4 milyar metrekareyi geçti. Bu yıl aynı zamanda Avrupa açılımımızın ilk adımını İspanya ve Portekiz’de attık. Türkiye’de öncülüğünü yaptığımız PropTech sektöründeki hizmetlerimizi ülke sınırlarımızın dışına taşımaktan dolayı çok mutluyuz. Sektördeki liderliğimizle, yenilikçi çözümler üretmeye ve Türkiye’nin teknoloji ihracatını artırmaya devam edeceğiz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx