UYGUN Parti Eskişehir Vilayet Lideri istifa etti

Eskişehir YETERLİ Parti Vilayet Lideri Eren Ekmen, vazifesinden istifa ettiğini açıkladı. Önümüzdeki seçimlerde milletvekili aday adayı olmayı düşündüğünü belirten Ekmen, istifa kararını Genel Lider Meral Akşener’in de görüşü ve bilgisi dahilinde aldığını belirtti.

Eren Ekmen, istifa açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Geçtiğimiz devir genel seçim sürecine girildiğinde, seçime kısa müddet varken mevcut vilayet liderlerinin milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi parti teşkilatlarında bir ekip sorunlar yaşanmasına sebep olmuştu. Milletvekili aday adayı olmayı düşündüğüm ve seçim sürecine girerken parti teşkilatımızın bekasına verdiğim ehemmiyeti için, 20.06.2022 tarihinde genel merkezimiz tarafından düzenlenen vilayet liderleri toplantısı sonrasında Genel Liderimiz Sayın Meral Akşener’in görüşünü alarak ve bilgisi dahilinde Düzgün Parti Eskişehir Vilayet Başkanlığı vazifemden istifa ediyorum.

Eskişehir Uygun Parti yeni Vilayet Lideri ve idaresiyle birebir tempo ve şevkle ülkemizin ve kentimizin geleceği için birlikte çalışacağımızı bilmenizi isterim.

Bu süreçte birlikte çalıştığım tüm parti teşkilatlarımıza ve benimle birlikte vazife yapan yöneticilerimize teşekkür ediyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.