Togg T10X Türkiye satış fiyatı belli oldu!

Uzun zamandır beklenen yerli otomobil için nihayet beklenen an geldi. Bugün, Togg C-SUV modelinin fiyatı açıklandı ve araç satışa çıktı. İşte satışa çıkan Togg modelinin adı, menzili, fiyatı, donanım paketleri, hızlı şarj- batarya, renk ve teknik özellikleri…

Togg fiyatı belli oldu: Yerli otomobil hakkında tüm bilinmeyenler!

Türkiye’nin yerli ve milli ilk elektrikli otomobili için yaklaşık 3 yıl önce Anadolu Grubu, BMC, Turkcell, Zorlu Holding ve TOBB ortaklığında Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu kuruldu. Neticesinde 2019 yılının sonunda ilk Togg modeli olan C-SUV tanıtıldı.

Aradan geçen sürenin ardından geçtiğimiz yılın ekim ayında Gemlik tesisinde düzenlenen etkinlikte Togg C-SUV için seri üretim süreci başlatıldı. Bugün de merakla beklenen Togg fiyatı açıklandı ve otomobil satışa sunuldu. Siz de haberimizin devamında “Togg C-SUV fiyat listesi“, “Togg nasıl satın alınır“, “Togg teslim tarihi ne zamanve Togg özellikleri nedir gibi soruların detaylı yanıtlarını bulabilirsiniz.

Togg fiyat listesi

Togg T10X fiyatları şu şekilde:

  • V1 RWD Standart Menzil: 953 bin TL
  • V2 RWD Standart Menzil: 1 milyon 55 bin TL
  • V2 RWD Uzun Menzil: 1 milyon 215 bin TL

Togg nasıl alınır?

Togg otomobilleri (C-SUV modelleri) şirketin dijital ve fiziksel mağazaları aracılığıyla aracı bir kurum veya şirket olmadan satın alınıyor. Nitekim Togg fiyatı bugün açıklandı ve sipariş süreci başladı. İlerleyen süreçte ise ilki Zorlu Center‘da olmak üzere 7 bölgede 20 konumda temas noktaları açılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir