MKE Ankaragücü Boks Takımı başarılarıyla kulüp başkanını ziyaret etti

Yıl içinde katıldıkları turnuvalarda dereceler elde eden MKE Ankaragücü Boks Takımı, kulüp başkanı Faruk Koca’yı ziyaret etti. Ziyarete Amatör Branşlar Genel Koordinatörü Mehmet Genç, MKE Ankaragücü Boks Takımı Teknik Direktörü Hakan Yıldırım ve sporcular katıldı. Kazanılan başarılardan ötürü memnuniyetini dile getiren Koca, sporculara da hediye takdiminde bulundu.

Faruk Koca’nın amatör branşlara büyük önem verdiğini ifade eden Amatör Branşlar Genel Koordinatörü Mehmet Genç, Demirören Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Boks branşında 50’ye yakın sporcumuz bulunuyor. Gerçekten ülkemizin en değerli sporcuları olmaya aday gençleri Ankaragücü çatısı altında, Ankaragücü kültürü ile müsabakalara hazırlıyoruz. Amacımız, başkanımız Faruk Koca’nın bizlere verdiği maddi ve manevi destekle sporcularımızın ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil etmesini sağlayarak turnuvalarda bayrağımızı göndere çekmek ve İstiklal Marşı’nı okutmaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Ankaragücü Boks Takımı’nda sporcular ve elde ettikleri başarılar şöyle: Uyguya Us: Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 1’incilik.Berk Düzenli:  Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda 3’üncülük.Busenaz Özyol: Gençler Türkiye Şampiyonası’nda 2’ncilik.Emir Akgün: Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2’ncilik.Muhammet Mehmet Çaylak:  Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2’ncilik.Gül Öçal:  Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2’ncilik.İlayda Demir:  Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 2’ncilik.

İrem Özden: Dünya kupa sıralamasında 5’incilik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir