Mehmet Ali Erbil: O hareketi şimdi yapsam, beni Taksim’de asarlar

Mehmet Ali Erbil: O hareketi şimdi yapsam, beni Taksim'de asarlar

Instagram’da Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın yaptığı canlı yayına konuk olan şovmen Mehmet Ali Erbil, 90’ların sonunda TV’de yaptığı ilginç hareketlerle ilgili konuştu.

Küçükçağlayan’ın ‘Pantolon indimeyi, ağza sosis sokmayı özlediniz mi?’ sorusu üzerine Erbil, “Sosiste hatam var. Üstelik bir de Macar sosis. Bir de bir elimle birine, öbür elimle öbürüme yediriyorum. Prodüksiyon bunlarla uğraşıyor. Ben de ergen gibi onlar elime ne verirse seyirciye yediriyorum. Bizim zamanımızda birazcık televizyonlarda hoş görü vardı. Şimdi yapsam Taksim’de asarlar” dedi.

Erbil, 90’lı yıllarda ve 2000’lerin başında TV programlarında çılgın hareketler yapmasıyla biliniyordu. Erbil, stüdyodaki izleyicilerine zaman zaman müstehcen şakalar yaparak dikkat çekiyordu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bartu Küçükçağlayan (@bartu_kucukcaglayan)’in paylaştığı bir gönderi

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir