LeBron James’li yeni Space Jam’de yer alan Otomatik Portakal karakterleri, tartışmaya sebep oldu

LeBron James'li yeni Space Jam'de yer alan Otomatik Portakal karakterleri, tartışmaya sebep oldu

Dış Haberler Servisi

Bu defa izleyicinin karşısına basketbol yıldızı LeBron James’le çıkacak olan Space Jam’in fragmanı, yer verdiği bazı karakterler nedeniyle tartışmaya sebep oldu.

Michael Jordan yerine LeBron James’in yer aldığı Space Jam: A New Legacy adlı animasyon filmin fragmanında, Scooby-Doo, Batman, Taş Devri, King Kong, Thundercats, Game of Thrones, Mad Max ve Otomatik Portakal karakterlerine maçı izlerlerken yer veriliyor.

Independent’ın haberine göre, Stanley Kubrick’in 1971 yapımı filmi Otomatik Portakal’da yer alan Droogs çetesine animasyon filminde yer verilmesi tartışmalara sebep oldu.

Filmde Droogs çetesi pek çok cinsel ve fiziksel şiddet suçlarına karıştığı için, anne-babaların tepkisine yol açtı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir