Kılıçdaroğlu gençlere seslendi: Size bir sözüm var

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gençlere seslenerek, “Size bir sözüm daha var. Açık yüreklilikle ifade edeyim; sizden çalınan ne varsa tamamını alıp size iade edeceğim. Telafi edeceğim. Bu benim görevimdir” dedi.

Kılıçdaroğlu gençlere seslendi: Size bir sözüm var

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gençlere seslendi, “Ölüm edebiyatı yapana kulaklarınızı kapatın” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından bir video paylaşarak gençlere seslendi.

“Sevgili gençler; bugün Erdoğan yine konuştu. Ölümlerden söz etti. Ölüm korkusundan, cesetlerden, mezarlardan söz etti” diyen Kılıçdaroğlu, “Nedir Allah aşkına bunlar? Hepimiz faniyiz, bunu çok iyi biliyoruz. Ama gençlerin umuda ihtiyacı var. Gençlerin umudu bir bahar güneşi gibi taptaze olmalı, güçlü olmalı” ifadelerini kullandı.

Gençlerden bir isteği olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Ölüm edebiyatı yapana kulaklarınızı tıkayınız. Benim görevim sizin umudunuzu büyütmektir. Benim görevim sizin umudunuzu bir bahar güneşi gibi taptaze tutmaktır. Hiç endişe etmeyin” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, “Ve size bir sözüm daha var. Açık yüreklilikle ifade edeyim; sizden çalınan ne varsa tamamını alıp size iade edeceğim. Telafi edeceğim. Bu benim görevimdir” dedi.

Gençler; sizden istirhamım, ölüm edebiyatı yapana kulaklarınızı kapatın. pic.twitter.com/Be2hpyZBdc

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) April 21, 2021

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir