Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Başak, Yay ve…

Paylaş

KOÇ: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Bazı kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde her zamankinden içtensiniz.

Paylaş

BOĞA: Sıra dışı arkadaşlarınızın yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle artırmanız mümkün.

Paylaş

İKİZLER: İletişimde başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizdeki duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizi yavaşlatmalısınız. Düşüncelerinizi süsleyerek ikna kabiliyetinizi en iyi şekilde sergiliyorsunuz.

Paylaş

YENGEÇ: Yalnız kaldığınızda daha verimli oluyor, iyi çalışıyorsunuz. Ama durmadan kalabalık ortamlara girme çabasındasınız. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize olumlu yansıyor. Karamsar olmayın.

Paylaş

ASLAN: İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Ama düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda kararsızlık çekebilirsiniz. Toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Egolarınız yüksek.

Paylaş

BAŞAK: İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. İş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi verimli hissedeceksiniz. Seyahatler gündeme gelecek.

Paylaş

TERAZİ: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Duygularınızla yapacağınız iş sizi bekliyor. Emin olarak ilerliyorsunuz.

Paylaş

AKREP: Bugünlerde, düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. Sezgilerinizle yeteneğinizi birleştirerek birçok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.

Paylaş

YAY: Bugün hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacak. İsteklerinizde artış sizi yorabilir. Çevrenize güvenmek yerine onları sınamalısınız.

Paylaş

OĞLAK: Yaptığınız işin karşılığını almak istiyor, bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Maddi menfaatlerinizi korumak zorundasınız. Bugün hırslarınızı ön plana çıkaracaksınız.

Paylaş

KOVA: Yaratıcılıkta rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Varsayımlar üzerinde düşünerek zaman kaybetmeden harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların yarardan çok zararı olabilir.

Paylaş

BALIK: Kendinizi ve özgürlüğünüzü sorgulayarak adımlarınızı sağlam atmaktan yanasınız. Araştırmalarınızı derinleştireceksiniz. Düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç istediğiniz gibi olacak.

8 Mayıs burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir