Fenerbahçe’de teknik kadrodan 1 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı

Fenerbahçe’de Başakşehir maçı öncesi yapılan PCR testlerinde teknik kadrodan 1 kişinin sonucu pozitif çıktı. Testi pozitif sonuçlanan kişinin izolasyon ve tedavi sürecinin başladığı bildirildi.

Fenerbahçe'de teknik kadrodan 1 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı

Fenerbahçe’de Medipol Başakşehir maçı öncesi yapılan yeni tip koronavirüs (Covid-19) testlerinde 1 kişinin sonucu pozitif çıktı.

Sarı-lacivertli kulübün açıklamasında, “Medipol Başakşehir ile oynayacağımız maçımıza yönelik Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde tüm oyuncularımız, teknik heyet ve çalışanlarımıza uygulanan PCR testlerinde, teknik kadrodan 1 profesyonelin sonucu pozitif çıkmıştır” ifadeleri kullanıldı.

Testi pozitif sonuçlanan kişinin izolasyon ve tedavi sürecinin başladığı belirtildi.

Bilgilendirme | M. Başakşehir ile oynayacağımız maçımıza yönelik Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde tüm oyuncularımız, teknik heyet ve çalışanlarımıza uygulanan PCR testlerinde; teknik kadrodan 1 profesyonelin sonucu pozitif çıkmıştır.

İzolasyon ve tedavi süreci başlamıştır. pic.twitter.com/hbnvelGW55

— Fenerbahçe SK (@Fenerbahce) April 17, 2021

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir