Esra Erol’da eş değiştirme rezaleti! Her detayı mide bulandırdı

Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’de tekrar Türkiye’yi sarsan bir aldatılma olayı işlendi. Yayına katılan Miyaser ve Feramuz kardeşler, eşlerinin birbirleriyle kaçtığını söyleyerek Esra Erol’dan boşanmak için yardım istediler. Ortadan kaybolan ikiliden haber alınamazken, Feramuz çocukları için DNA testi yapılmasını istedi. Olaylar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Esra Erol, çiftleri yüzleştirmek için kolları sıvadı. İşte yayında herkesi şoke eden ayrıntılar.

ASKERE GİDEN FERAMUz HAYATININ ŞOKUNU YAŞIYOR

Askere gittiği sırada aldatıldığını beliten Feramuz, eşi Tuğba Çelikbaş ile 9 yıl evvel kaçarak evlendiğini belirtti. 3yıldır aldatıldığını söz eden genç adam yaşadığı süreci şu sözlerle açıkladı:

“3 tane çocuğumuz var. Eşimin yaşı küçük olduğu için 2 kere severek kaçtık. Evlendikten sonra çok memnunduk çocuğumuz oldu. Ben askere gidince de eniştem Sami ile bağlantı yaşamaya başlamış. Sami de benim amcamın oğlu oluyor”

İHANETİ MİYASE ORTAYA ÇIKARMIŞ

Eşinin yengesiyle kaçtığını belirten Miyase ise ihaneti kendisinin ortaya çıkardığını söyleyerek yaşadıklarını şöyle anlattı:

“7 yıllık evliyim. 5 ve 1,5 yaşlarında iki çocuğumuz var. İhaneti ben ortaya çıkardım. Gelinimiz, kardeşim işe gidince kocama ileti atarak ‘Feramus çıktı, sen gel’ diye. Ben iletisi görünce eşime sordum fakat bir şey olmadığını söyledi. Anneme ve babama söylerim dediğimde de ‘onlar bana ne yapacak?’ dedi. Eşim göğsüne gelinimiz baş harfi T’yi göğsüne dövme yaptırmış. Yanıma gelmediği için ben görmedim”

KAYINVALİDEDEN ŞOK EDEN ARGÜMAN: TORUNUM İHANETİ GÖRDÜ

Aldatılan çocuklarıyla bir arada yayına katılan Anne Nevriye’nin de anlattıkları herkesi şoke edecek cinsten. Yayında öfkesine hakim olmayan yaşlı bayan ihaneti 5 yaşındaki torunun da gördüğünü söyledi. Oğlunun işe gittiği sırada gelini ile damadının kapalıdan görüştüğünü belirten Nevriye Hanım “Bana komşular ‘damadın, gelinin konutuna giriyor’ dedi lakin ben inanmak istemedim. Çocuklarımın yuvalarının yıkılmasını istemedim o yüzden gözümle görmek istedim. İstanbul’a gittim gerçekleri öğrenmek için. 5 yaşındaki torunum bunları görmüş onlar da çocuğa şiddet uygulamış. Oğlumu işe gönderince 3 tane çocuğunun yanında damadımla buluşuyormuş. Terbiyesiz bayan. Torunum bana onların bağlantısını söylemesin diye bizi görüştürmediler.” sözlerini kullandı.

KÜÇÜK ÇOCUK SAMİ’DAN ÇIKTI

Eniştesi Sami ile kaçana Tuğba Çelikbaş yayına bağlanarak küçük çocuklarının babasının Feramuz değil Sami olduğunu söyledi. Bununla yetinmeyen Tuğba Çelikbaş, eşi Feramuz’un öteki adamlara kendisini pazarladığını sav etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.