Beşiktaş’ın tecrübeli oyuncusu Atiba, Kayserispor maçının kadrosundan çıkarıldı

Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Atiba Hutchinson’ın sol bacak soleus kasında ödeme rastlandı. Atiba, Kayserispor maç kadrosundan çıkarıldı.

Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Atiba, Kayserispor maçının kadrosundan çıkarıldı

Süper Lig’de bu akşam sahasında Hes Kablo Kayserispor’u konuk edecek Beşiktaş’ta Kanadalı futbolcu Atiba Hutchinson, sol bacağındaki ödem nedeniyle maç kadrosundan çıkarıldı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Futbol Takımımızın yoğun maç trafiği nedeniyle sol kalf adale grubunda hissettiği hassasiyet son iki gün içinde yoğunlaşan futbolcumuz Atiba Hutchinson’ın dün gece Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde gerçekleştirilen MR görüntülemesinde, sol bacak soleus kasında ödeme rastlanmıştır.” ifadeleri yer aldı.

Atiba’nın tedavisine devam edildiğinin belirtildiği açıklama şöyle sürdü:

“Sağlık ekibimiz tarafından yapılan değerlendirme neticesinde, Hes Kablo Kayserispor maçında oynaması halinde kas yaralanması yaşama riskinin yüksek bulunduğu Atiba Hutchinson’ın maç kadrosundan çıkarılmasına karar verilmiştir.”

Atiba Hutchinson’ın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirmehttps://t.co/AV2507toqZ

— Beşiktaş JK (@Besiktas) April 24, 2021

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir