5 dakikada magazin turu (3 Mayıs 2021)

'GÖZLERİM NE KADAR ŞANSLI'

Paylaş

‘GÖZLERİM NE KADAR ŞANSLI’

Oyuncu Damla Colbay’ın geçen martta İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Dr. Ali Osman Çiçek ile aşk yaşamaya başladığını yazmıştım. İlişkileri iki kent arasında devam ediyor. Damla Colbay dün sevgilisinin Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altına şu yorumu yaptı:

“Gözlerim böyle bir şey görebildiği için ne kadar da şanslı!”

DEĞNEKLERİ ATTI TATİLE ÇIKTI

Paylaş

DEĞNEKLERİ ATTI TATİLE ÇIKTI

Işıl Reçber, kick boks yaparken sakatlanmış, sol dizinin dönmesi sonucu ön çapraz bağı kopmuştu. 27 Şubat’ta da ameliyat masasına yatmıştı. Haftanın 6 günü fizik tedavi gören, özel hoca eşliğinde adele güçlendirici çalışmalar yapan Işıl Reçber koltuk değneklerini attı. Artık daha sağlam basıyor. Işıl Reçber aylar sonra da eşi Rüçtü Reçber ile tatile çıktı. İlk tercihleri Çeşme Alaçatı oldu.

AMERİKADA'Kİ 5'İNCİ LOKANTA

Paylaş

AMERİKADA’Kİ 5’İNCİ LOKANTA

Nusret Gökçe ile Mithat Erdem’in ortak olduğu NusrET pandemi döneminde de hız kesmedi. Dünya genelindeki 24’üncü, Amerika’daki 5’inci lokantalarını Beverly Hills’te açtılar. Kırmızı kapı ve seramikler Nusret Gökçe’nin doğduğu bölgeden (Erzurum) esinlenilerek hazırlandı. Restoranda usta fotoğrafçı Ara Güler’in eserleri de sergileniyor. Açılış gecesinde kapıda uzun bir kuyruk meydana geldi.

AYI SEVER ALEYNA

Paylaş

AYI SEVER ALEYNA

Aleyna Tilki son klibi ‘Retrograde’de meşhur oyuncak ayısına veda etse de yenilerini almaya devam ediyor. Kılık kıyafete olduğu kadar oyuncaklara da büyük bir bütçe ayıran popçu Londra’da alışveriş yaptı. Dünyanın en büyük oyuncak mağazalarından olan Hamleys Toy Store’dan biri 700, diğeri 3 bin TL olmak üzere iki ayıcık satın aldı. Toplam 3 bin 700 TL ödedi.

ŞAHAN'IN CENNET BAHÇESİ

Paylaş

ŞAHAN’IN CENNET BAHÇESİ

Şahan Gökbakar yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Eşi Selin Gökbakar, çocukları Deniz Efe ve Ela ile gözlerden uzak bir yaşam sürmeyi tercih eden komedyen yazlık konusunda da bu prensipten vazgeçmedi. Gökbakar, ünlü isimlerin uğrak yeri olan Marmaris-Selimiye’deki Hasanbükü koyunda ailesi için lüks bir villa yaptırıyor. Şahan Gökbakar’ın 3 milyon liraya aldığı arsanın etrafındaki evlere de talip olduğu öğrenildi.

ŞAPŞİK YUVALANDI

Paylaş

ŞAPŞİK YUVALANDI

Şarkıcı Tuğba Ekinci, tam kapanmadan önceki gün City’s Nişantaşı çıkışı görüntülendi. Sokakta bulduğu kediyi sahiplenen şarkıcı, “Araçların önüne atlıyordu. Ezilmemesi için aldım. Kıyamam ona. İsmini Şapşik koydum” dedi. Ekinci, minik dostuna sarılarak poz verdi. Daha sonra Şapşik’i evine götürdü.

MARKET İZNİ

Paylaş

MARKET İZNİ

Seray Sever 2018’de 4 yıldır aşk yaşadığı Eray Sünbül ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik süren çift önceki gün Bebek’te görüntülendi. Muhabirleri fark edince hemen maskesini takan Seray Sever sokağa çıkma yasağı nedeniyle açıklama yapmak zorunda hissetti ve şöyle dedi:

“Eşimle markete kadar gidiyoruz. O kadarına izin var biliyorsunuz.”

5 dakikada magazin turu posta magazin ünlüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir