5 dakikada magazin turu (10 Mayıs 2021)

‘BEYONCE HAYRANIYIM’

Paylaş

‘BEYONCE HAYRANIYIM’

Gizem Güneş, Instagram’da Hacettepe Üniversitesi’nden gençlerin sorularını cevapladı. Oyuncu sosyal medyada paylaştığı dans videolarının sorulması üzerine “Küçük yaşlarda bale ve modern dans eğitimleri aldım. Müzik dinlemeyi de dans etmeyi de çok seviyorum. Dans ederken ne hissediyorsam kendimi o ana bırakıyorum. Sıkı bir Beyonce hayranıyım. Hedeflerim arasında bir projede dansçı bir kızı oynamak” dedi.

BU SENIN ‘ESER’İN!

Paylaş

BU SENIN ‘ESER’İN!

Eser Yenenler oğulları Kuzey ve Mete’nin annesi, eşi Berfu Yenenler’e şöyle seslendi: “Bu fotoğraf senin eserin karım. Sadece bir fotoğraf karesi değil, öncesi ve sonrasıyla bir başarı hikayesi. Bu hikayeyi birlikte yazabildiğimiz için çok ama çok şanslıyım.”

AÇIK ARA HANDE

Paylaş

AÇIK ARA HANDE

Hande Erçel ile Pınar Deniz fotoğraflarda gördüğünüz bu bralet takımı hemen hemen aynı günlerde giyip paylaştı. Bence Pınar Deniz’e daha çok yakışmış. Aması var tabii. Instagram’da Hande’nin pozu tam 3 milyon 405 bin beğeni almış. Pınar Deniz ise nedense 116 bin 960’da kalmış. Unutmadan Alexis marka şort takımın fiyatı; 3400 TL.

LEYLA 28 OLDU

Paylaş

LEYLA 28 OLDU

İşletmeci Lal Dedeoğlu’nun oyuncu kızı Leyla Feray 28 yaşına bastı. Evde sevdikleriyle az kişinin katıldığı bir kutlama yaptı. Sevgilisi Serhat Teoman da Feray’ı yalnız bırakmadı. Instagram’dan romantik bir pozlarını paylaşarak “Altı senedir baktığım yerde… İyi ki doğdun” yazdı. Leyla Feray kendisini Twitter’da TT listesine sokan hayranlarına da teşekkür etti.

magazin turu gizem güneş Lal Dedeoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir